Księgowość

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski
Księgowość

McCarthy & Taggart Group świadczy profesjonalną obsługę księgową i kadrowo-płacową dla jednoosobowych działalności oraz spółek prawa handlowego. Każdemu klientowi przypisana jest dedykowana księgowa i opiekun dzięki czemu komunikacja pomiędzy biurem rachunkowym a klientem przebiega szybko i sprawnie.

ubezpieczenie OC na kwotę 1 mln zł
darmowy program do fakturowania w cenie usługi
odbieramy dokumenty od klienta na terenie całej Polski
bezpłatnie zarejestrujemy dla Ciebie działalność gospodarczą, spółkę z o.o. lub komandytową
elastyczna umowa na czas nieokreślony
doświadczona kadra licencjonowanych księgowych

Zaufało nam już ponad 700 polskich i zagranicznych firm

Cennik

Księga przychodów i rozchodów
od 290 PLN
Pełna księgowość
od 565 PLN
Księga przychodów i rozchodów
Koszt
od 290 PLN
Pełna księgowość
Koszt
od 565 PLN

Najczęściej zadawane pytania

 • 1. Od czego uzależniona jest cena obsługi księgowej?

  Cena zależna jest od kilku czynników, m. in. od liczby dokumentów do księgowania, liczby pracowników, rodzaju umów. Staramy się dopasować cenę do skali Państwa działalności.

 • 2. Czy posiadacie ubezpieczenie na wypadek nieprawidłowości?

  Tak, posiadamy ubezpieczenie OC na kwotę 1 mln zł. Zależy nam na poczuciu bezpieczeństwa naszych klientów, dlatego w odróżnieniu od innych biur wybraliśmy opcję większą niż minimalne 10 tys. euro

 • 3. Co jeżeli zwiększy się ilość przekazywanych przeze mnie dokumentów?

  Ceny w umowie ustalone są progowo, jeżeli zwiększy się ilość dokumentów, cena zostanie automatycznie dostosowana.

 • 4. Co jeżeli nasza firma będzie miała kontrolę z US czy ZUS?

  Nasze księgowe przygotują wymagane dokumenty, skontaktuję się z urzędnikami i przeprowadzą Państwa przez proces kontroli.

 • 5. Nie wiem co jest lepsze – sp. z o. o., czy działalność? Czy pomagają Państwo w wyborze i rejestracji?

  Nasz doradca przeprowadzi z Państwem szczegółowy wywiad, aby odkryć jaka forma działalności jest dla Państwa najlepsza. Przygotujemy wszystkie formularze, umówimy wizytę u notariusza, będziemy monitorować proces rejestracji w Sądzie i Urzędach.


  Oferujemy również pomoc, jeżeli zdecydują się Państwo na rejestrację drogą elektroniczną.


  Przy skorzystaniu z naszej oferty księgowej, proponujemy przeprowadzenie przez proces rejestracji bezpłatnie.

 • 6. Jak mogę skorzystać z Państwa usług?

  Prosimy o wypełnienie formularza, a nasz doradca niezwłocznie skontaktuje się z Państwem.

Dlaczego warto wybrać McCarty & Taggart Group?

Sprawna komunikacja

Zawsze możesz się skonsultować z dedykowaną księgową lub swoim opiekunem klienta w formie mailowej, telefonicznej lub osobiście. Odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Ekspercka wiedza

Za Twoją księgowość odpowiadają księgowi i doradcy podatkowi z licencją Ministra Finansów, posiadający wieloletnie doświadczeniem w obsłudze klientów z różnych branż. Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność działania zarówno przy bieżącej obsłudze jak i podczas kontroli skarbowych.

Doświadczenie

Zaufało nam już ponad 700 klientów. Wielu z nich korzysta z naszych usług nieprzerwanie od kilku lat, doceniając najwyższy standard i jakość obsługi.

Wygoda i oszczędność czasu

Odbieramy dokumenty na terenie całej Polski za pośrednictwem firmy kurierskiej. Dzięki temu nie musisz tracić czasu na ich wysyłkę bądź osobiste dostarczenie.

Nasi eksperci w mediach

Dołącz do ponad 700 zadowolonych klientów

BIGFORMAT.TV S.A.
Piotr Pisarek – Prokurent

Korzystamy z usług księgowych McCarthy & Taggart od kilku lat. McCarthy & Taggart w ciągu naszej współpracy wykazała się profesjonalizmem. Możemy liczyć na pomoc i wsparcie dedykowanej nam księgowej, jak i reszty wykwalifikowanej kadry. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Polecam skorzystanie z usług McCarthy & Taggart, jeśli poszukują Państwo sprawnego i sprawdzonego kontrahenta.

Felb Operations sp. z o.o.
Dariusz Siwek – Prezes Zarządu

Rekomenduję spółkę McCarthy & Taggart oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Skorzystaliśmy z jej usług podczas kupna spółki. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a sama sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie również z usług księgowych. Współpraca między naszymi firmami układała się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą McCarthy& Taggart i polecamy ją jako profesjonalnego partnera.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Paweł Ślęzak

Specjalista ds. Obsługi Klienta