Doradztwo podatkowe

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski
Doradztwo podatkowe

Celem doradców podatkowych McCarthy & Taggart Group jest zastosowanie w Państwa firmie rozwiązań, które umożliwią oszczędne, a zarazem prawidłowe pod względem formalno-prawnym zarządzanie kwestiami finansowo-podatkowymi przedsiębiorstwa.

szeroki zakres kompetencji naszych ekspertów
gwarancja profesjonalizmu
dopasowanie rozwiązań do potrzeb Twojej firmy

Doradzimy Ci w kwestiach podatkowych:

  • podatek od towarów i usług – VAT
  • podatek dochodowy od osób prawnych
  • podatek dochodowy od osób fizycznych
  • podatek od czynności cywilnoprawnych
  • podatek od nieruchomości
  • podatek akcyzowy
  • planowanie podatkowe

Pozostały zakres doradztwa:

  • ubezpieczenia społeczne i zdrowotne
  • ceny transferowe
  • Specjalne Strefy Ekonomiczne

Dlaczego warto wybrać McCarty & Taggart Group?

Kompleksowy zakres doradztwa

Doradzamy w wielu aspektach podatkowych, dzięki czemu możemy kompleksowo pomóc Ci rozwiązać napotkane problemy.

Szybkość działania

Dzięki wysokiej sprawności operacyjnej zapewniamy Ci możliwość szybkiego podpisania umowy i zrealizowania usług. Średni czas od kontaktu do startu prac to 2 dni robocze (w wyjątkowych przypadkach wynosi tylko kilka godzin).

Bezpieczeństwo

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów, prawa i zarządzania, zdobyte podczas pracy przy licznych projektach. Gwarantujemy profesjonalizm i skuteczność działania.

Doświadczenie

Zaufało nam już ponad 700 klientów. Wielu z nich korzysta z naszych usług nieprzerwanie od kilku lat, doceniając najwyższy standard i jakość obsługi.

Nasi eksperci w mediach

Dołącz do ponad 700 zadowolonych klientów

Piotr Pisarek
Prokurent Nowak BIGFORMAT.TV S.A.

Korzystamy z usług księgowych McCarthy & Taggart od kilku lat. McCarthy & Taggart wciągu naszej współpracy wykazała sięprofesjonalizmem. Możemy liczyć na pomoc i wsparcie dedykowanej nam księgowej, jak i reszty wykwalifikowanej kadry. Powierzone sprawy są realizowane z najwyższą starannością co wpływa na wysoką jakość ich wykonania. Polecam skorzystanie z usług McCarthy & Taggart, jeśli poszukują Państwo sprawnego i sprawdzonego kontrahenta.

Dariusz Siwek
Prezes Zarządu Felb Operations sp. z o.o.

Rekomenduję spółkę McCarthy & Taggart oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Skorzystaliśmy z jej usług podczas kupna spółki. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a sama sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie również z usług księgowych. Współpraca między naszymi firmami układała się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą McCarthy& Taggart i polecamy ją jako profesjonalnego partnera.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Paweł Ślęzak

Specjalista ds. Obsługi Klienta