Zakładanie spółki akcyjnej

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski
Zakładanie spółki akcyjnej

Proces rejestracji spółki akcyjnej może być czasochłonny i skomplikowany. Poprawne przeprowadzenie wszystkich czynności wymaga dogłębnej znajomości prawa gospodarczego, w tym prawa spółek handlowych dlatego zlecenie założenia spółki akcyjnej specjalistom z McCarthy & Taggart Group daje pewność rozpoczęcia działalności w optymalnym terminie.

Otrzymasz do 50% rabatu na konieczne opłaty notarialne
Czas realizacji: 6-8 tyg.
Możliwość zakupu gotowej spółki akcyjnej (1 dzień)

Cennik

Usługa
Czas realizacji
Cena*
Opłaty**
Pełny koszt brutto***
Rejestracja spółki akcyjnej
6 - 8 tyg.
3 000 PLN
1 995 PLN
5 645 PLN
Rejestracja spółki akcyjnej
Czas realizacji
6 - 8 tyg.
Cena*
3 000 PLN
Opłaty**
1 995 PLN
Pełny koszt brutto***
5 645 PLN

*Cena nie obejmuje kapitału zakładowego ani wkładów.

**Wysokość opłat może się różnić od cen podanych na stronie. Są one uzależnione od wielkości kapitału zakładowego, ilości członków zarządu itd. Opłaty podane na stronie nie uwzględniają podatku PCC w wysokości 1% wartości umowy sprzedaży.

***Pełny koszt może się różnić od cen podanych na stronie. Ewentualna różnica jest uzależniona od opłat.

Najczęściej zadawane pytania

  • 1. Czy spółka akcyjna może być założona przez system s24?

    Nie, w systemie s24 nie ma możliwości zarejestrowania spółki akcyjnej.

  • 2. Jaki kapitał minimalny musi mieć spółka akcyjna?

    Minimalny kapitał spółki akcyjnej to 100 000 zł.

  • 3. Jakie są zalety spółki akcyjnej?

    Jednym z plusów spółki akcyjnej jest fakt, iż akcjonariusze nie odpowiadają za zobowiązania spółki majątkiem osobistym. Jak również łatwa kumulacja kapitału oraz przy prowadzeniu działalności na dużą skalę – potencjalnie duże zyski.

Dlaczego warto wybrać McCarty & Taggart Group?

Komfort i wygoda

Bezpłatnie przygotujemy i zgłosimy wszelkie zmiany w urzędach w Twoim imieniu. Jedyne, co musisz zrobić, to dostarczyć nam potrzebne dane i podpisać dokumenty.

Szybki start firmy

Rozpoczniesz działalność nawet w ciągu kilku godzin od pierwszego kontaktu. Mamy w ofercie wiele gotowych spółek, które możesz nabyć, unikając czekania na realizację formalności.

Kompleksowy zakres usług

Zapewniamy wsparcie w wielu obszarach prowadzenia biznesu - możesz skorzystać u nas także z obsługi księgowej, doradztwa podatkowego czy wirtualnego biura.

Doświadczenie

Zaufało nam już ponad 700 klientów. Wielu z nich korzysta z naszych usług nieprzerwanie od kilku lat, doceniając najwyższy standard i jakość obsługi.

Nasi eksperci w mediach

Dołącz do ponad 700 zadowolonych klientów

Felb Operations sp. z o.o.
Dariusz Siwek – Prezes Zarządu

Rekomenduję spółkę McCarthy & Taggart oceniając ją jako partnera kompetentnego, elastycznie i profesjonalnie podchodzącego do realizowanych zleceń oraz szybko reagującego na potrzeby klienta. Skorzystaliśmy z jej usług podczas kupna spółki. Otrzymaliśmy odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania, a sama sprzedaż przebiegła sprawnie i szybko. Zdecydowaliśmy się na skorzystanie również z usług księgowych. Współpraca między naszymi firmami układała się pomyślnie, bez żadnych zastrzeżeń. Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z firmą McCarthy& Taggart i polecamy ją jako profesjonalnego partnera.

WAWA d o.o.
Izabela Jachowska – Dyrektor Operacyjny

Spółka WAWA d o.o. z siedziba w Samoboor, Republika Chorwacji, potwierdza współpracę z McCarthy & Taggart w zakresie przeprowadzenia transakcji kupna polskiego podmiotu gospodarczego na terenie RP. McCarthy & Taggart realizowała swoje usługi z należytą starannością, rzetelnie i fachowo oraz w terminie wymaganym przez nas jak i obowiązujące przepisy. Możemy polecić współprace z firmą McCarthy & Taggart, która jest bardzo dobrze zorganizowana a jej pracownicy swoim profesjonalizmem i zaangażowaniem w projekt jak również dostępnością dla klienta są najlepszą wizytówką dla firmy.

Zobacz, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić

Paweł Ślęzak

Specjalista ds. Obsługi Klienta